FAQs

Ylivieska


Kauppakatu 8, 84100 Ylivieska Avoinna ma-pe klo 08.30 – 16.30 Muina aikoina sopimuksen mukaan. Myyntipäällikkö Jukka Karhukorpi / 044 565 4560
jukka.karhukorpi(at)omegakeittiot.fi Suunnittelu / Myynti Teemu Hietala / 040 410 4023
teemu.hietala(at)omegakeittiot.fi Suunnittelu / Myynti Sari Maunula / 044 579 8856
sari.maunula(at)omegakeittiot.fi Suunnittelu / Myynti Susanne Heikkinen / 044 985 3255
susanne.heikkinen(at)omegakeittiot.fi

Suunnittelu / Myynti
Miia Jämsä / 040 770 5584
miia(at)laakea.fi

Projektisuunnittelu Ari Nieminen / 0400 689 699
ari.nieminen(at)omegakeittiot.fi Markkinointi / Yhtiörakentaminen Vesa Teppo / 040 825 5102
myynti(at)omegakeittiot.fi




Iisalmi


Pohjolankatu 3, 74100 Iisalmi Myymälä avoinna ma-pe 10:00-17:00
Muuten sopimuksen mukaan. Meillä onnistuu myös etäsuunnittelu. Suunnittelu / Myynti Tommi Isosaari / 040 578 2312 tommi.isosaari(at)omegakeittiot.fi




Vantaa


Kuriiritie 23-25, 01300 Vantaa vantaa@omegakeittiot.fi Olemme avoinna: ma – to 10-18 pe 10-17 la 10-15 Pyrimme olemaan avoinna normaalisti mahdollisuuksien mukaan. Tämän hetkisen epidemian takia myymälän aukioloajat voivat kuitenkin vaihdella. Olethan yhteydessä henkilökuntaan ja varmistat aukiolon, mikäli et ole sopinut aikaa tai tulet matkan päästä. Näin varmistamme parhaiten, että saatte parhaan mahdollisen palvelun myymälässä. Suunnittelu / myynti Eva Gorbovski / 050 314 0016 eva.gorbovski@omegakeittiot.fi Suunittelu / myynti Inari Huotarinen / 0500 445 319 inari.huotarinen@omegakeittiot.fi Suunnittelu / myynti Hannu Torkkola / 044 559 4586 hannu.torkkola@omegakeittiot.fi




Haapavesi


Vanhatie 55, 86600 Haapavesi Myymälä avoinna ma-pe 8-16.
Muina aikoina sopimuksen mukaan. Nita Puro / 0400 653 729
nita.puro(at)omegakeittiot.fi




Seinäjoki


Karvarinkatu 8, 60320 SeinäjokI Myymälä avoinna ma-pe klo 9.00-17.00. Muina aikoina sopimuksen mukaan. Jari-Pekka Vuorisalo / 041 317 3362 jpv(at)omegakeittiot.fi Suunnittelu / Myynti Sini Soivuori / 040 068 9846 sini.soivuori(at)omegakeittiot.fi




Kokkola


Koppisentie 3, 67100 Kokkola Avoinna ma-pe 8.30-16.30. Avoinna myös sopimuksen mukaan. Soita rohkeasti, niin sovitaan tapaaminen. Meillä onnistuu myös etäsuunnittelu. Tervetuloa! Vi öppnar under april! Öppet mån-fre 8.30-16.30 eller enligt överenskommelse. Ring gärna för att boka tid. Vi erbjuder även distans planering. Välkommen! Pia Hovila / 040 486 3500 pia.hovila(at)omegakeittiot.fi




Haapaveden kalustetehdas


Haapakoskentie 85, 86600 Haapavesi Tuotantojohtaja ja toimitukset Tommi Hietala / 040 539 0554
tommi.hietala@omegakeittiot.fi Asennuspäällikkö ja asennukset Jarkko Marjakangas / 050 359 4252
jarkko.marjakangas@omegakeittiot.fi





©2019 Empower Women Counseling. All Rights Reserved. | Privacy Policy

Empower Women Counseling

3830 95th Street Street Suite 103 Evergreen Park, IL 60805

708-480-2016

ashley@empowerwomencounselingil.com

  • Instagram - White Circle
  • Facebook - White Circle